Doprava a platba

DOPRAVA

ZÁSILKOVNA   

Vaše objednávky zasíláme přes Zásilkovnu. Určitě si vyberete některé z více jak 3 000 výdejních míst po celé ČR, které vám bude vyhovovat. Dodání je většinou do 48 h od odeslání.

Při objednávce nad 2 000 kč je navíc doprava zdarma!

 

PLATBA

  • DOBÍRKA: 35 Kč

Zboží si můžete nechat zaslat na dobírku na kteroukoliv z poboček Zásilkovny. Na některých místech lze platit jak hotově, tak bezhotovostně.

 

  • BANKOVNÍ PŘEVOD: zdarma

Platbu můžete uskutečnit předem bankovním převodem  náš účet 2001645985/2010, vedený u společnosti Fio banka a.s.. Zboží je zpravidla odesíláno hned po potvrzení platby. Při vyzvedávání zboží již pak nic neplatíte.

 

  • PLATEBNÍ KARTOU ONLINE: zdarma 

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo vaší platební karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete  podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky. Po úspěšném dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě a my budeme bez odkladu pokračovat v realizaci vaší objednávky.

.

 

  • OKAMŽITÝ BANKOVNÍ PŘEVOD: zdarma 

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po úspěšném dokončení platby budete přesměrováni zpět  obchodu. Platba je potvrzena okamžitě a my budeme bez odkladu pokračovat  realizaci vaší objednávky.

Zpět do obchodu